Nowy sklep redcoon. Ciekawszy. Szybszy. Lepszy.

Centrum pomocy użytkownikaJak zdobywać punkty?

Jest wiele możliwości zdobywania punktów za pomocą, których można dokonać wyboru nagrody, która zostanie dostarczona za pośrednictwem maila bądź firmy Poczta Polska.

Pierwsze punkty zdobywa się za dokonanie rejestracji w portalu.

Po zalogowaniu się i uzupełnieniu swoich danych osobowych i adresowych korzystając z zakładki -> Moje konto użytkownik otrzymuje kolejne 40 punktów.

W naszym portalu rozmieszczone są linki i banery do stron partnerów i sposorów. Kliknięcie spowoduje przekierowanie do tych witryn. Pełne załadowanie tych stron spowoduje zwiększenie salda konta użytkownika.

Inną możliwością jest wysłanie kuponów w okienku -> Typuj liczby i wygrywaj nagrody. Tabela trafień umieszczona jest także w tym boksie. Jednorazowo wybiera się 6 liczb i zatwierdza przez kliknięcie na jeden z linków umieszczonych w dolnej części ramki, pobierany jest jeden punkt z salda użytkownika. Następuje przekierowanie na stronę, gdzie w dolnej części umieszczane są strony partnerów i sponsorów i w górnej częsci, gdzie  znajduje się potwierdzenie przyjęcia wypełnionego kuponu z przyciskiem -> Powrót do strony. Kliknięcie na tym przycisku spowoduje przekierowanie do strony głównej i dokonanie kolejnych wypełnień kuponów. Klikanie na przycisku przeglądarki -> Powrót do poprzedniej strony może skutkować brakiem zaliczenia zakładu. W ciągu jednego dnia można dokonać 10 zakładów.

Szczęśliwa godzina to kolejna możliwość zwiększenia swojego salda konta. Każdego dnia podczas trwania tzw.  < szczęśliwej godziny > każdy kto wypełni zakłady w grze Typuj i wygrywaj nagrody (opis powyżej) otrzyma za każdy zakład dodatkowe 2 punkty. Jeżeli chcesz skorzystać z tej szansy szukaj na stronie głównej banera informującego o tym, że w tym momencie trwa szczęśliwa godzina. Baner ten umiejscowiony będzie tuż nad ramką Typuj i wygrywaj nagrody. Codziennie szczęśliwa godzina generowana o innej porze w sposób losowy i trwa dokładnie 60 minut. Uzyskane w ten sposób punkty będa automatycznie dodane do salda na koniec dnia. Szczęśliwa godzina może pojawić się codziennie w godzinach 6-22. Wypelnianie w sposób sztuczny  zakładów dla innych kont będzie skutkowało blokadą wszystich kont

Kolejną możliwość stwarza polecenie nowych użytkowników - opisanych w następnej informacji.

Od 2013r w każdym miesiącu 5% wszystkich zdonytych punktów przez osoby polecone otrzymuje uzytkownik polecajacy.

Następna możliwość otrzymania punktów jest branie udziału w grach zamieszczonych w zakładce menu głównego zakładki ->  Gry w kategorii na punkty.

W dniu urodzin użytkownik otrzyma w prezencie dodatkowe punkty, jeśli w swoim profilu ma zaznaczone otrzymywanie newslettera i odbierze mail.

Każdy aktywny użytkownik który na przestrzeni tygodnia wykona najwięcej operacji umożliwiających zdobywanie punktów (będzie najaktywniejszy) otrzyma dodatkowo 50 punktów.

Zgłoś sugestię