Jak zaplanować ślub?


Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary pragnącej wstąpić w związek małżeński. Wiąże się z ogromnym stresem, dlatego warto już zawczasu zaplanować całą ceremonię i zadbać o wszystkie jej szczegóły.
Pierwszym etapem planowania ślubu i wesela jest zarezerwowanie odpowiedniej sali i kościoła. Wybierając salę weselna pamiętajmy by wcześniej sprawdzić jak wygląda, gdzie jest położona i jak smakuje jedzenie.
Żaden ślub, ani wesele nie może odbyć się bez orkiestry czy DJ. Dobra muzyka jest podstawą udanej zabawy weselnej.
Kolejnym ważnym elementem jest znalezienie fotografa, ewentualnie kamerzysty. Fotografia i zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka, zostaną z nami już na zawsze. Warto też zorganizować sesję ślubną. Część par decyduje się również na sesję przedślubną tzw. Sesję narzeczeńską.
Ślub to również i odświętne stroje. O ile ubranie pana młodego nie stanowi większego problemu, to na dobór odpowiedniej sukni ślubnej panny młodej trzeba poświęcić więcej czasu.
Nie zapomnijmy o obrączkach, kwiatach no i formalnościach, które należy załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego. Panie muszą pamiętać by odpowiednio wcześniej zapisać się do fryzjera i makijażystki.
Na końcu nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się tą magiczną chwilą. Gdy wszystko już minie, a emocje opadną, zawsze zostaną nam wspomnienia. Fotografia i zdjęcia ślubne zostaną z nami na długie lata.

filmowanie ślubów Poznań